09367794450 logo@liyanaweb.ir

انجمن صنفی معلولان سنگاپور (RDA سنگاپور) یک موسسه خیریه

انجمن صنفی معلولان سنگاپور (RDA سنگاپور) یک موسسه خیریه

انجمن صنفی معلولان سنگاپور (RDA سنگاپور) یک موسسه خیریه است که از سال 1982، بیش از 6000 نفر از افراد غیرفعال را در اختیار افراد قرار داده است.

برای 35 سالگی خود، یک نشریه به یاد ماندنی به منظور ارایه خدماتی که توسط حیوانات فروتن ارائه می شود، سفارش داده شد.

کار با عکاس بر پایه تحسین برانگیز ارنست گوه،  BUREAUطراحی و همکاری ساخت روایت عکاسی از اسب های درمانی را برجسته نمود، ویژگی های فیزیکی و دینامیک طبیعی را از طریق ویژگی های چهره و عضلات مجسمه سازی نشان می دهد.

با عنوان اصلی “اسب”. هیپوتراپی قهرمانان “، ما از این فرصت برای ایجاد یک تفسیر شفاهی از عنوان کوتاه خود،” HHH “استفاده کردیم.

این انتشار به صورت زیبایی در چاپ A3 تولید می شود، هر کتاب در مورد خود نشسته است. از طریق انتخاب ارنست از پس زمینه پر جنب و جوش برای photoshoots حیوانات، ما این رنگ را به 10 تغییرات پوشش کتاب ترجمه کردیم.

اسناد هر یک از شخصیت های متمایز آنها و تاریخچه های فردی، این جزئیات بدنی زیبایی و قدرت را از زندگی گذشته اسب ها به عنوان اسب های نژادی، اسب های پولو، اسب سواری سوارکاری و نقش های خاص فعلی خود – به عنوان اسب های درمانی – نشان می دهد. خدمات خستگی ناپذیر آنها موجب شادی و شفا برای افراد بزرگسال و کودکان فیزیکی و ذهنی می شود.

بسیار شبیه به شکل هنری ژاپنی از kintsugi که شکسته و در آغوش می گیرد، این معیار است که این کتاب از قدردانی ملایم و کیفیت کراوات این اسب ها قدردانی می کند. با استفاده از این کتاب هنر برای همه برای لذت بردن، ما امیدواریم که این حیوانات شگفت انگیز به خاطر تعهد آنها مورد توجه قرار گیرد.

مشتری – سواری برای انجمن معلولین سنگاپور (RDA سنگاپور)

مدیر خلاق – کای یئو

طراح – نئو وی کیانگ

مدیریت پروژه – ادموند سیت

عکاس – ارنست گوه

Writer – کارولین ائی

سال 2017

error: شما مجاز به کپی نیستید دوست من
UA-101966956-1