09367794450 logo@liyanaweb.ir

تبلیغ تلفیقی دونات دانکین در فضای واقعی و مجازی

به کدام دانکین رأی می‌دهید؟

تبلیغات در فضای باز یکی از روش‌های قدیمی و شناخته‌شده بازاریابی ‌در سطح جهان به شمار می‌رود که تقریبا همه مردم دنیا با آن آشنا بوده و نمونه‌های زیادی از آن را دیده‌اند. این نوع تبلیغات که عموما به صورت بنرها و بیلبوردهای بزرگ تبلیغاتی در سطح شهرها به چشم می‌خورد …

به کدام دانکین رأی می‌دهید؟
تبلیغات در فضای باز یکی از روش‌های قدیمی و شناخته‌شده بازاریابی ‌در سطح جهان به شمار می‌رود که تقریبا همه مردم دنیا با آن آشنا بوده و نمونه‌های زیادی از آن را دیده‌اند. این نوع تبلیغات که عموما به صورت بنرها و بیلبوردهای بزرگ تبلیغاتی در سطح شهرها به چشم می‌خورد، با نشان دادن برخی از خصوصیات یک محصول خاص، آن را برای مردم شناخته‌شد‌ه‌تر می‌کند.
روش تبلیغات در فضای باز در دنیای امروز با راهکارهای جدید فضای دیجیتال و استراتژی‌های مدرن بازاریابی همراه شده و طبیعتا تأثیرگذاری و به دنبال آن بازخورد بیشتری نیز پیدا کرده است؛ به این معنا که یک تبلیغ در فضای عمومی می‌تواند با تکرار در رسانه‌های اجتماعی همراه شده و مخاطبان خود را در هر دو فضای واقعی و مجازی درگیر کند.
دونات دانکین که از محصولات شناخته‌شده غذایی دنیای امروز به شمار می‌رود، در اقدامی خلاقانه با برگزاری یک کمپین انتخاباتی در فضای عمومی و تقویت آن در رسانه‌های اجتماعی، راهکار فوق را مورد استفاده قرار داده است.
این کمپین که زیر نظر آژانس تبلیغاتی مارتین راه‌اندازی شده است، با تبلیغات دونات مذکور در فضای عمومی بریتانیا، یک رأی‌گیری عمومی را در رابطه با طعم‌های مختلف این دونات برگزار کرده است؛ به این صورت که اتوبوس‌های مختلفی را در سطح شهرها با شعار کدام دونات در انتخابات برنده می‌شود؟ تزئین کرده است.
ضمن اینکه افرادی نیز در سطح شهرها شعار مذکور را با بیلبوردهای کوچک‌تری حمل کرده و مخاطبان را با انتخابات مذکور بیشتر آشنا می‌کنند. در همان حال این کمپین در فضای مجازی نیز فعالیت خود را ادامه داده و از طرفداران این دونات می‌خواهد که به طعم مورد نظر خود رأی بدهند. لازم به ذکر است که در تبلیغات فضای باز دونات دانکین، مردم می‌توانند همزمان طعم همه آنها را به صورت رایگان چشیده و سپس رأی دهند.
راه‌اندازی انتخابات و شرکت‌دادن مخاطبان در انتخاب یک محصول و نظرخواهی از آنها می‌تواند یک روش مهم و کارآمد در بازاریابی به شما رود و خصوصا هنگامی که این رویکرد در فضای واقعی و سطح شهرها در کنار فضای مجازی، همراه می‌شود، مطمئنا بینندگان زیادی را درگیر خود کرده و حتی اگر برخی افراد در این رأی‌گیری شرکت نکنند نیز با نام دونات دانکین و محصولات متنوع آن بیشتر آشنا می‌شوند.

کلمات کلیدی:
تبلیغات در فضای باز,بیلبوردهای بزرگ تبلیغاتی,استراتژی‌های مدرن بازاریابی,رسانه‌های اجتماعی,دونات دانکین,تبلیغ تلفیقی دونات دانکین در فضای واقعی و مجازی

 

error: شما مجاز به کپی نیستید دوست من
UA-101966956-1