09367794450 logo@liyanaweb.ir

چمدان خود را رها کنید، در شهر زندگی کنید / Wanna One

قفل کن و راحت باش Lock & Be Free اولین شبکه صندوق قفل دار شهری (چیزی شبیه به صندوق امانات) در اسپانیا می باشد که اولین شعبه اش را نزدیک به خیابان گردشگری “گرند ویا” در مادرید افتتاح کرده است.
فضای داخلی این صندوق امانات در دو رنگ (زرد وسفید) است که ایجاد حس تازگی و خوشحالی می کند. هدف، شکل دادن به مفهوم و شعار برند بود “چمدان خود را رها کنید، در شهر زندگی کنید” و عوض کردن تصویر صندوق های قفل دار سنتی که در فضاهای باریک در رنگ های تیره و بدون نور بودند.
برند جهانی “قفل کن و راحت باش” و شِمای درونی آن ازصفحات فلزی سوراخ شده ی سفید رنگ، صندوق های قفل دار زرد ترکیب شده با تایپوگرافی، کفی از جنس فلز مصنوعی با شکل هایی گرد و مجموعه ای قدرتمند از نورها تشکیل شده است که انرژی مثبتی ایجاد می کند. این صندوق ها بیشتر برای مسافرانی طراحی شده است که کشورهای خارجی به اینجا سفر می کنند. علائم و لوگوتایپ های طراحی شده راهنمای افراد می باشند که اطلاعات لازم از جمله وضعیت هوای منطقه، فرودگاه های نزدیک و دیگر سرویس ها را اطلاع رسانی می کند. طراحی این پروژه توسط استودیو Wanna One انجام شده است که در ادامه به تماشای تصاویر این پروژه می رویم:

yellow_signane_lock_and_be_free_wanna_one_5wanna_one_lock_and_be_freewanna_one_lock_and_be_free_lockerssignane_wanna_one_lock_and_be_free_icon_3signane_wanna_one_lock_and_be_free_icon_madridsignane_wanna_one_lock_and_be_free_5signane_wanna_one_lock_and_be_free_iconsignane_wanna_one_lock_and_be_free_icon_2portada_lockandbefree_wanna_onesignane_locker_lock_and_be_free_wanna_onelock_be_free_wanna_one_3
lock_and_be_free_wanna_one_2lock_and_be_free_wanna_one_4lock_and_be_free_wanna_one_1madrid_wanna_one_lock_and_be_freewannaone_lockandbefree_plantawannaone_lockandbefree_axon2

error: شما مجاز به کپی نیستید دوست من
UA-101966956-1